Medici

 

Alexandra Muntean

Diabet, nutritie si boli metabolice

PROGRAM CONSULTAȚII:

DIABET, NUTRITIE SI BOLI METABOLICE – MARTI : 12 – 16

Dr. Ormindean Vlad

OBSTETRICĂ – GINECOLOGIE

PROGRAM CONSULTAȚII:

OBSTETRICĂ – GINECOLOGIE – SAMBATA : 10 – 13

Dr. Șuță Marius – Cristian

Oftalmologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

OFTALMOLOGIE – JOI : 17 – 19

Dr.Andreea Tache

Ginecologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Miercuri: 17:30 – 19:00

Dr.Banica Diana

Endocrinologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti : 18:00 – 20:00

Dr.Beceanu Andrei

Cardiologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti si Joi : 14:00 – 17:00

Dr.Bulugean Lucia

Pneumologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

DR.BULUGEAN LUCIA  – Joi : 18:00 – 20:00

Dr.Capatana Cosmin

Ginecologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti: 19:00 – 20:00

Dr.Carlan Roxana

Reumatologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

DR.CARLAN ROXANA  – MARTI : 09:00 – 11:00 ; JOI : 15:00 – 17:00

Dr.Ene Raul

Urologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Miercuri : 15:30 – 18:00

Dr.Florea Dan

Ecografie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Joi : 18:00 – 20:00

Dr.Florea Razvan

Ortopedie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti : 16:00 – 18:00

Dr.Grosu Alin

Cardiologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Sambata : 09:00 – 17:00

Dr.Grosu Laura

Neurologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Sambata : 09:00 – 13:00

Dr.Iliescu Ion

Chirurgie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Vineri : 17:00 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Julecatean Flavia

Oftalmologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Vineri : 15:00 – 17:00

Dr.Lapusca Lucia

Medicina de Familie, Medicina Muncii

PROGRAM CONSULTAȚII:

MEDICINA DE FAMILIE – Luni, Miercuri, Vineri : 09-15 ; Marti, Joi : 14-20

MEDICINA MUNCII – Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri : 08 – 20

Dr.Luca Constantin

Diabet, nutritie si boli metabolice

PROGRAM CONSULTAȚII:

DIABET, NUTRITIE SI BOLI METABOLICE – JOI : 18 – 19

Dr.Mihu Anca

Neurologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Miercuri : 17:00 – 18:00

Dr.Neagu Sorina

O.R.L.

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni: 17:00 – 18:00  |   Joi: 15:00 – 17:00  (mai mult…)

Dr.Predoias Mina

Medicina Interna

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Vineri : 17:00 – 18:00

Dr.Prodan Lucian

Urologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Vineri : 16:00 – 18:00

Dr.primar Ranta Catalin

Psihiatrie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Vineri : 17:00 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Rusan Elena

Neurologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Vineri : 17:00 – 18:00

Dr.Schemp Laura

Ecografie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni : 18:00 – 20:00

Dr.Sima Simona

Alergologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti: 14:00 – 16:00

Dr.Rusu Camelia

Alergologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

JOI: 14:30 – 18:00

Dr.Stancu Mihaela

O.R.L.

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Vineri : 17:00 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Stoica Carmen

Dermatologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni : 18:00 – 20:00

Dr.Stroian Mihaela

Oftalmologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri: 13:00 – 14:00

Dr.Suciu Adrian

Nefrologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti : 17:00 – 18:00

Dr.Tibea Cristian

Ginecologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni: 13:30 – 20:00

Dr.Tomos Paula

Psihiatrie Pediatrica

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti, Joi : 09:00 – 12:00 (mai mult…)

Psih.Durus Ioan

Psihologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Vineri : 08:00 – 12:00

Psih.Toth Irina

Psihologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Vineri : 16:00 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Luca Roxana

Diabet, nutritie si boli metabolice

PROGRAM CONSULTAȚII:

DIABET, NUTRITIE SI BOLI METABOLICE – MIERCURI : 18 – 20

DR. SBÎRNĂ GHEORGHE

Urologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

UROLOGIE – MARTI : 15 – 17