Medici

 

Dr.Jovanovic Marica

Recuperare medicala

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti: 17:00 – 18:00

Dr.Banica Diana

Endocrinologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti : 17:00 – 20:00

beceanu andrei

Dr.Beceanu Andrei

Cardiologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marți si Joi : 15:00 – 18:00

Dr.Bica Ioan

Recuperare medicala

PROGRAM CONSULTAȚII:

Vineri: 14:00 – 16:00

Dr.Bretean Diana

O.R.L.

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti : 16:30 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Bulugean Lucia

Pneumologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Joi : 18:00 – 20:00

Dr.Costea Octavian

Ortopedie Pediatrica

PROGRAM CONSULTAȚII:

Miercuri : 15:00 – 17:00

Dr.Florea Dan

Ecografie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Miercuri: 17:00 – 20:00

Dr.Florea Razvan

Ortopedie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri si Joi : 17:00 – 18:00

Dr.Grosu Alin

Cardiologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Sâmbătă: 09:00 – 13:00

Dr.Iliescu Ion

Chirurgie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri, Joi : 17:00 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Kayser Britta

Ginecologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Vineri: 14:00 – 18:00

Dr.Lapusca Lucia

Medicina de Familie, Medicina Muncii

PROGRAM CONSULTAȚII:

MEDICINA DE FAMILIE – Luni, Miercuri, Vineri : 09-15 ; Marti, Joi : 14-20

MEDICINA MUNCII – Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri : 08 – 20

Dr.Mihu Anca

Neurologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni si Miercuri : 17:00 – 18:00

Dr.Predoias Mina

Medicina Interna

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri, Joi : 17:00 – 18:00

Dr.Prodan Gheorghe Lucian

Urologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti: 18:00 – 20:00

Dr.Pundir Anurag

Neurochirurg

PROGRAM CONSULTAȚII:

Vineri: 17:00 – 19:00 (mai mult…)

ranta catalin

Dr.Ranta Catalin

Psihiatrie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri, Joi : 17:00 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Rosca Andreea

Neurologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marți : 16:00 – 19:00

Dr.Rusan Elena

Neurologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Joi : 17:00 – 18:00

Dr.Silviu Nistorescu

Gastroenterologie / Hepatologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni: 14:00 – 16:00

Dr.Sima Simona

Alergologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marți: 13:00 – 15:00

rusu camelia

Dr.Rusu Camelia

Alergologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Sâmbătă: 10:00 – 14:00

Dr.Stancu Mihaela

O.R.L.

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri, Joi : 17:00 – 18:00 (mai mult…)

Dr.Stoica Carmen

Dermatologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni : 17:00 – 20:00

Dr.Stroian Monica

Oftalmologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri, Joi : 17:00 – 18:00

Dr.Suciu Adrian

Nefrologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Marti: 16:00 – 18:00

Dr.Tibea Cristian

Ginecologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Miercuri: 16:00 – 20:00

Dr.Tichil Bogdan

Urologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Miercuri: 17:00 – 19:00

Dr.Trestian Reea Silvia

Cardiologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni : 16:00 – 18:00

Psih.Toth Irina

Psihologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni, Miercuri, Joi si Vineri : 08:00 – 16:00 (mai mult…)

Dr.Luca Roxana

Diabet, nutritie si boli metabolice

PROGRAM CONSULTAȚII:

Joi: 16:00 – 18:00

DR. SBÎRNĂ GHEORGHE

Urologie

PROGRAM CONSULTAȚII:

Luni : 15:00 – 20:00